CZ BMI

Nepromokavé oblečení do deště  Špičkové certifikované nesmeky s hroty z karbidu wolframu, s podobnou tvrdostí jako diamant, díky které mají minimálně 10x delší životnost oproti ocelovým hrotům a nekloužou ani po letech používání i na namrzlých kamenech a dlažbě.

Masážní sprcha Alexejeva  Unikátní hydromasážní sprcha pro každodenní účinnou masáž v pohodlí domova k léčbě civilizačních a chronických onemocnění jako například křečových žil, celulitidy, bolesti hlavy... Možnost až 40 dní testování zdarma.

Zákaznická linka: 776 241 117

  • Nepromokavé cyklo oblečení
    Nepromokavé cyklo oblečení
  • Membránové oblečení
    Membránové oblečení
  • Oblečení do deště
    Oblečení do deště

Vyhledat oblečení

Nepromokavé materiály

  • Membránová látka používaná firmou Rainshield u nepromokavého oblečení O2 3Flow™ pro denní používání a je právem označováno přívlastkem Profi. Jeho svrchní část je tvořena látkou z tkaného polyesterového vlákna, která mimo vysoké pevnosti a odolnosti proti otěru, poskytuje tomuto oblečení i excelentní tepelně-izolační vlastnosti.

  • Oblečení O2 Rainwear™ a Frogg Toggs™ z materiálu 3M's Microporous Film™ je trvale nepromokavé a vysoce prodyšné, lehké, větruvzdorné, skladné a přitom cenově neuvěřitelně dostupné svrchní oblečení.

Poštovné

Nepromokavé oblečení - poštovné zdrama

Při nákupu nad 1200,- Kč je poštovné ZDARMA!

3Flow™ Performance Fabric

Membránová látka používaná firmou Rainshield u nepromokavého oblečení O2 3Flow™ pro denní používání a je právem označováno přívlastkem Profi. Jeho svrchní část je tvořena látkou z tkaného polyesterového vlákna, která mimo vysoké pevnosti a odolnosti proti otěru, poskytuje tomuto oblečení i excelentní tepelně-izolační vlastnosti.

Samotná vysoce prodyšná membrána se vyznačuje unikátní lineární charakteristikou závislosti prodyšnosti na teplotě ( až 15000g/1m2/24h a 15m vodního sloupce dle použitého typu membrány) a relativní vlhkosti uvnitř a vně membrány. Proto je možné bez nejmenších problémů sezamrzáním pórů používat výrobky z této látky i při silných mrazech a to na rozdíl od mnoha jiných membránových materiálů. Proto si jí také oblíbil jak pro své tréninky tak i samotné závody mistr Evropy v psích spřeženích Roman Habásko, ale i další špičkoví sportovci.

Všechny švy oblečení z 3FlowTMPerformance Fabric jsou vodotěsně podlepovány.Od 1.5.2005 v prodeji nová verze oblíbených cyklovětrovek "Profi", které mají kapuci integrovanou do límce cyklovětrovky! Kapuce je z pružné látky s membránou 3FlowTM a neomezuje periferní vidění! Současně došlo k výraznému zlevnění starších provedení cyklovětrovek bez kapuci - viz. katalog. Verze cyklovětrovky Profi s kapucí je od nově jara 2010 k dispozici jak ve žlutočerném provedení, tak i nově v modročerném provedení!


  • Nepromokavé membránové oblečení banner 5
  • Nepromokavé membránové oblečení banner 3
  • Nepromokavé membránové oblečení banner 4
  • Nepromokavé membránové oblečení banner 1
  • Nepromokavé membránové oblečení banner 6
  • Nepromokavé membránové oblečení banner 2
Dobrý den,

máme již s oblečením do deště od Vaší firmy dobré zkušenosti a často ho využíváme.

Rá...
František Kudrna
Dobrý den, posílám vám slíbenou fotografii, je z cyklovýletu ze Šumavy. Žlutou "Cyklovětrovku Profi" jsem si velmi oblíbila a p...
Lenka Syslová
Vážený pane,

loni jsem u Vás koupil turistickou větrovku (jistě si vzpomínáte na naši korespondenci, když jsem byl ...
Ota Novák

Dobrý večer,

zboží v pořádku došlo a osobně jsem s ním naprosto spokojen, už bez něj neujedu ani kilometr. ...
Tomáš Hering

Zákaznická linka:

V případě, že máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku:

PO - PÁ 10:00 - 16:00

phone776 241 117